Praca

dołącz do Zespołu Lidera w dystrybucji produktów żywnościowych w Wielkopolsce

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

Kierowca / Dostawca

To oferujemy:

      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku
      • Ubezpieczenia grupowe
      • Karty paliwowe i flotowe
      • szkolenie wdrożeniowe
      • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze w terminie
      • możliwość wypracowania premii zależnej od Twojego zaangażowania i wyników
      • przyjazną atmosferę w zespole
      • wsparcie ze strony przełożonych

Twój zakres obowiązków:

      • Realizacja zleceń transportowych
      • Przestrzeganie obowiązujących przepisów
      • Dbałość o powierzony ładunek
      • Sprawne i terminowe wypełnianie dokumentów
      • Dbałość o narzędzia pracy i ekonomiczną eksploatację pojazdu

Nasze wymagania:

      • Prawo jazdy kat. B lub C
      • Doświadczenie min. 6 miesięcy
      • Aktualne uprawnienia i badania (w przypadku kat.C)
      • Punktualność i rzetelność
      • Wysokie zaangażowanie w realizacji zadań (lubisz, to co robisz)

    Zostaniesz naszym mistrzem kierownicy na krajowych trasach. Wykażesz się samodzielnością i zmysłem orientacji w terenie, ale będziesz też w kontakcie z fantastycznymi ludźmi, którzy zawsze chętnie poprowadzą Cię do celu.

Magazynier

      • Załadunek i rozładunek samochodów
      • Kontrola nad wysyłką towarów
      • Dbałość o parametry jakościowe

      • Doświadczenie w pracy w magazynie
      • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
      • Wysokie zaangażowanie w realizacji zadań (lubisz to, co robisz)

AUGUSTO SOPEL Jabłoński Sp.k. to nie tylko jakość, profesjonalizm, bezpieczeństwo i stabilność, ale również optymizm, energia i motywacja do osiągania celów.

W sukces naszej firmy zaangażowani są wszyscy pracownicy, zarówno w biurach i magazynach, jak również nasi kierowcy.

Zawsze świeżo, zawsze na czas! Dołącz do naszego zespołu – czekamy na Ciebie!